Kategórie produktov

HS portál  Siegenia ECO PASS

HS portál  Siegenia ECO PASS

Vešia ľahkosť a voľnosť usporiadania pri každom druhu otvárania a v každej hmotnostnej triede.

Skutočná veľkosť miestnosti sa nemeria v metroch štvorcových, ale podľa optickej veľkosti a prirodzeného denného svetla. Svoje silné stránky tu ukazujú veľké posuvné elementy s kovaniami SIEGENIA PORTAL. Pretože vďaka najvyššej kvalite výrobkov a inovatívnym komfortným detailom až po bezbariérové riešenie sa v každej veľkosti, druhu otvárania a hmotnostnej triede ľahko a bezpečne ovládajú. Teraz tiež stlačením tlačidla alebo prostredníctvom aplikácie SIEGENIA Comfort. Kovanie PORTAL tak vytvára priestor pre krajšie, bezbariérové bývanie a súčasne ponúka najlepšie šance na striktnú logistiku a vyššiu efektivitu.

Prahová lišta ECO PASS axxent: prah s nulovou bariérou.

 

  • Bezbariérovosť 0 mm podľa DIN 18040-2
  • Dizajn prahu ako z jedného kusu
  • Perfektné stavebné napojenie a optimálny odvodňovací systém

Prahová lišta ECO PASS: komfortná výška prahu iba 5 mm.

 

  • Pre zdvižno – posuvné systémy z dreva a hliníka, dreva a plastu
  • Takmer rovný priechod pre zaistenie bezbariérovosti podľa DIN 18040-2 vďaka nášľapným plechom a pojazdovej lište 5 mm
  • Optimálna tepelná izolácia vďaka 10-komorovej konštrukcii

Plynulý prechod pevného zasklenia do podlahy: efekt SKY.

 

  • Svetlé bývanie bez obmedzenia
  • Pre zdvižno – posuvné systémy z dreva alebo dreva a hliníka
  • Pevné sklenené elementy plynulo prechádzajú do podlahy
  •  V spojení s užšími profilmi krídiel tak dosiahnete dizajn posuvných dverí, ktorý opticky zväčšuje obytný priestor a ruší hranicu medzi interiérom a exteriérom.

PORTAL uľahčuje otváranie: Objavte možnosti.

 

S variantom PORTAL HS máte na výber aj pri prevodovke a váš zákazník tak má viac možností. Ručný komfort ovládania sa tak nechá flexibilne prispôsobiť individuálnym potrebám aj prípade vysokých nárokov sa nechá pozdvihnúť na maximálnu úroveň. Váš výber pritom začína už pri type zatvárania: môže byť buď klasické s dvoma alebo viacerými robustnými uzatváracími čapmi alebo inovatívne a plošne lícujúce s až štyrmi otočnými hákmi.

 

Prevodovka s otočnými hákmi: nekompromisne tesní a je bezpečná.

Až tri otočné háky zaisťujú pomocou integrovanej funkcie blokovania prvotriedne utesnenie a vysokú odolnosť proti vlámaniu až RC2. V otvorenom stave kĺžu pri absolútnom lícovaní cez uzatváracie valčeky jemne a bez opotrebenia do rámového dielu a znižujú zaťaženie prevodovky. Škárové vetranie je sériové a skryté nastavenie prítlaku činí +/- 2 mm.

Ešte menšie vynaloženie sily.

Ako komfortná prevodovka je pri oboch typoch zatvárania predmontovaná akumulačná jednotka, ktorá je v zafixovanom stave pripravená na montáž. Skryto integrovaná špeciálna pružina využíva silu hmotnosti krídla, aby znížila krútiaci moment a ľahšie krídlo nadvihla. Pri spúšťaní do polohy uzavreté sa zabraňuje nekontrolovanému spätnému rázu kľučky.

Bez vôle a cvakania.

Tlmič prevodovky zaručuje aj pri ťažkých krídlach spojenie kľučky s prevodovkou bez vôle. To pri ovládaní prenáša silový tok bez straty zdvihu a zabraňuje vzniku cvakania. Vo všetkých prevodovkách PORTAL HS s rozmerom dornu 37,5 mm pri hmotnosti krídla nad 150kg je sériovo integrovaný tlmič.

COMFORT UNIT

Objednajte si svoj zdvižno-posuvný systém ako kompletný balík.

 

Pre presné výrobné procesy vám váš celkový zdvižno-posuvný balík na báze prahovej lišty ECO PASS dodáme aj ako kompletný balík pripravený na montáž: v podobe našej COMFORT UNIT. Potom sú všetky diely kovania strihané na milimeter presne a individuálne predvŕtané.

error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!