Vyhľadať
Close this search box.

Kategórie produktov

O spoločnosti HASTA, s.r.o.

0
rokov na trhu

HASTA, s. r. o. je veľkoobchod, špecializujúci sa už 28 rokov na predaj komponentov pre výrobu a montáž okien a dverí (drevo, plast, hliník) a súvisiaceho sortimentu. Ďalšou oblasťou sú dodávky objektových riešení – objektové kovanie, mechanické zábranné systémy (napr. systémy generálneho kľúča – GMK), kartové hotelové systémy, automatické dverové systémy.

Areál centrály spoločnosti HASTA aj so skladovými priestormi sa rozprestiera na rozlohe 17 199 m2. Sklady zaberajú priestor v 4 budovách a nachádza sa v nich vyše 17 tis. skladových položiek a ďaľších 100 tis. na objednávku. Pobočky máme v 7 ďalších mestách proporcionálne umiestnených v rámci Slovenskej a Českej republiky. (Bratislava, Košice, Nitra, Brno, Opava a Teplice).

Tovar je zaskladnený v halách centrálneho skladu v Žiline i v skladoch na pobočkách. Okrem možnosti priameho odberu tovaru, zabezpečujeme rozvoz zákazníkom v pravidelných intervaloch na základe dohodnutých podmienok alebo dodávku tovaru zabezpečíme cez kuriérsku službu.

Najväčší veľkoobchod na Slovensku v tomto odvetví

Už 28 rokov predávame komponenty pre výrobu a montáž okien a dverí

Kamenné predajne v SR aj ČR

Tovar máme dostupný v kamenných obchodoch na 7 miestach, ktoré pokrývajú proporcionálne celé Slovensko a Českú republiku, to znamená žiadna virtuálna ponuka na neexistujúce množstvo.

Vzorkové miestnosti

Možnosť vidieť a chytiť si produkty priamo do rúk v našich vzorkových miestnostiach.

Veľký výber z náhradných dielov

Najširší výber náhradných dielov a odborné poradenstvo pri ich výbere alebo náhradení.

Zložité technické riešenia

Na zložité technické riešenia vieme zabezpečiť odborníkov od našich dodávateľov z celej Európy.

Montáž produktov

Niektoré vybrané produkty vieme aj montovať alebo vieme odporučiť na montáž a výrobu našich dlhoročných partnerov.

Vízia a misia

Naša misia je rozhýbať okná a dvere, poskytnúť im špičkový dizajn a povrchovú úpravu podľa požiadaviek zákazníka.

Naša vízia bola od začiatku byť čo najbližšie k zákazníkovi a preto sme vybudovali tím technických a obchodných poradcov,, ktorí majú už 28 ročné skúsenosti a ktorí pravidelne navštevujú zákazníkov za účelom technického poradenstva. 

error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!