Top riešenia

 • Systém dverových kľučiek HOPPE HCS®

  HCS® je medzinárodne patentovaný kompaktný systém kovania, ktorý spája funkciu kľučky a zámku v jednom výrobku. Je vhodný pre oblasť bývania, ideálny pre drevené, sklenené a medziizbové dvere. HCS sa vyrába z hliníku, umelej hmoty aj mosadze v rôznych povrchových úpravách – tak aby splnil Vaše individuálne priania a potrieby.
 • Termo prahy BKV

  Integrované riešenie pre bezpečnú izoláciu - Termo prahy BKV svojou konštrukciou zabraňujú kondenzovaniu vodných pár a pri nižších teplogách aj namŕzaniu kondenzátu z interiérovej strany.
 • SFS intec EASY 3D

  Súčasná škála závesov EASY 3D je schopná uplatnenia na rôznych trhoch pre rozdielne profily. Závesy EASY 3D vytvorené aby uspokojili potreby požadované zákazníkmi. Pri vývoji širokej škály závesov pre vchodové dvere spoločnosť SFS intec zameraná na konečného užívateľa už niekoľko rokov sleduje trendy na trhu, čoho výsledkom je program EASY 3D.
 • DEVENTER – Samočinné podlahové tesnenie

  Kompletné riešenie pre spodné utesnenie dverí - Samočinné podlahové tesnenie (padací prah) dosadá v troch bodoch na podlahu čím zabezpečí efektívne utesnenie vnútorných aj vonkajších dverí.
 • Dr. Hahn KT-V 6R - univerzálny záves pre reprezentatívne vchodové dvere

  Prvotriedny záves Hahn KT-V 6R vďaka svojmu decentnému tvaru zdôrazňuje atraktívnu krásu dverí a zároveň umožňuje prvotriednu a efektívnu montáž. Závesy KT-V 6R dosiahli behom skúšok pre certifikát CE triedu 13, pre veľmi vysoké zaťaženie a môžu byť použité aj na únikových cestách. Pri skúškach podľa RAL dosiahli KT-V 6R dovolenú nosnosť až 140 kg – podľa profilov dverí. I na dverách s veľkými izolačnými komorami poskytujú tieto závesy stabilnú funkciu. Nastavenie závesov vo všetkých smeroch zvládne jedna osoba, bez zvesenia krídla. Dlhodobé praktické skúsenosti potvrdili, že sa záves dá nastaviť plynule v šiestich smeroch.