Top riešenia

 • GEZE TS 5000 – Dverový samozatvárač s hornou montážou

  GEZE TS 5000 je horný samozatvárač s klznou lištou pre jednokrídlové dvere. Samozatvárač je určený pre dverové krídlo o max. šírke 1400 mm a max. hmotnosti 120 kg. Pri dvojkrídlových dverách je správna postupnosť zatvárania oboch krídiel zabezpečovaná systémom GEZE TS 5000 ISM. Vďaka integrovanej regulácii postupnosti zatvárania.
 • FAPIM Loira + záves pre hliníkové dvere

  S dokonalým dizajnom a technickým prevedením Záves na hliníkové profily vyniká jednoduchým čistým a moderným dizajnom. Pri uzavretých dverách umožňuje jednoduchú montáž a rýchle nastavenie v troch smeroch (horizontálne, vertikálne a v prítlaku).
 • Okenné kovanie FAVORIT

  Systém kovania FAVORIT je určený pre všetky varianty profilov ktoré majú drážku pre kovanie drevo, drevo - hliník, plast aj hliník. Charakterizuje ho modulová konštrukcia a vysoká vnútorná systémová kompatibilita. Vynikajúca povrchová úprava, minimálne nároky na priestor a štíhly dizajn robia z kovania Favorit Si-line ideálne kovanie pre opticky a kvalitatívne hodnotné riešenia. Nízky počet variantov navyše zjednodušuje prácu výrobcom okien.
 • Magnetický zámok AGB Mediana Polaris

  Magneticky silná príťažlivosť - Mediana polaris – magneticky ovládaný zámok s polyamidovo-magnetickou západkou je vhodný hlavne pre vnútorné bezfalcové dvere vďaka svojmu útlemu a modernému vzhľadu.
 • VARIOTEC dverné krídla

  Pre výrobu vchodových dverí máme pre vás v ponuke špeciálne sendvičové pláty od nemeckého výrobcu VARIOTEC. Zloženie polyuretánovej izolačnej výplne, použitej vo dverách, zaručuje výborné tepelnoizolačné a bezpečnostné vlastnosti, ale zároveň zabezpečuje tvarovú stálosť dverí.