Top riešenia

 • TEKNOS – Hrubovrstvové lazúry - GORI Industry

  Ak sme doteraz tvrdili, že bezfarebná povrchová úprava okien v exteriéri nie je možná, dnes to už netvrdíme. Exkluzívny výrobok – hrubovrstvová lazúra GORI Industry 666 dnes pri štandardnej záruke umožňuje vyriešiť aj túto, donedávna neriešiteľnú požiadavku. Ak Vaše predstavy o farbe drevených okien pokračujú ďalej, výrobky GORI Industry 660 ich určite splnia.
 • Kovanie pre sklenené steny a dvere

  Systémy kovania pre sklenené bezrámové steny a dvere predstavuje komplexný program pre realizáciu najrôznejších požiadaviek na dizajn a funkčnosť priestorov. iroký sortiment prvkov (závesy dverí, spojovacie prvky pevných skiel, rohové spojky, dverové lišty, zámky, kľučky, madlá, podlahové samozatvárače, atď.) umožňujú vytvorenie rôznych pôdorysných a priestorových tvarov sklenených stien, deliacich priečok a dverí.
 • HOPPE SecuSignal – systém kontroly okien

  Systém HOPPE SecuSignal slúži na rýchlu kontrolu stavu okien v miestnosti – otvorené, sklopené, zatvorené, ktorý signalizuje prijímač SecuSignal. Systém SecuSignal sa skladá z minimálna jednej okennej kľučky SecuSignal s vysielačom a z prijímača SecuSignal. Samozrejme poskytuje HOPPE – ako na všetky svoje dverové a okenné kovania – aj na tento značkový výrobok 10 ročnú záruku funkčnosti.
 • ZOBEL – Hrubovrstvové lazúry - Zowosan Colour System

  Chcete pre vaše okná a vchodové dvere lazúry, ktoré zvýrazňujú kresbu dreva, majú dlhšiu životnosť a jednoduchšie sa nanášajú? Dokonca ešte niečo navyše? ZOBEL – Zowosan Colour Systém je možno pre vás tá správna voľba...
 • Bezpečnostná cylindrická vložka – ISEO R7

  Bezpečnostné cylindrické vložky a kľúče sú srdcom bezpečnosti a kontroly prístupu. Kvalitná a spoľahlivá cylindrická vložka je požiadavkou každého, kto chce mať všetky dvere zamknuté spoľahlivo a bezpečne. Bezpečnostné cylindrické vložky a kľúče majú byť vždy považované za jeden z prvkov ochrany miesta kde žijeme.