Top riešenia

 • Bonaiti - Magnetický zámok B-FOUR

  Magnetický zámok s jazýčkom zapadajúcim do vycentrovaného protikusu. Spája plynulosť a tichú prevádzku hi-tech prevedenia a užívateľsky príjemnej kombinácie.
 • TEKNOS – Hrubovrstvové lazúry - GORI Industry

  Ak sme doteraz tvrdili, že bezfarebná povrchová úprava okien v exteriéri nie je možná, dnes to už netvrdíme. Exkluzívny výrobok – hrubovrstvová lazúra GORI Industry 666 dnes pri štandardnej záruke umožňuje vyriešiť aj túto, donedávna neriešiteľnú požiadavku. Ak Vaše predstavy o farbe drevených okien pokračujú ďalej, výrobky GORI Industry 660 ich určite splnia.
 • Predsadená montáž okien - riešenie nielen pre pasívne domy

  Prvý certifikovaný systém pre predsadenú montáž - Celé systémové riešenie pre predsadenú montáž spĺňa najvyššie nároky ako zo strany legislatívy, tak aj zo strany investorov a montážnych firiem. Systém umožňuje bezproblémové utesnenie a ukotvenie predsadeného okna do priestoru tepelnej izolácie zateplovacieho systému. Stačí k tomu iba päť hlavných komponentov, ktorých inštaláciu zvládne takmer každý.
 • JMA stroje na výrobu kľúčov pre kľúčové služby

  Kvalitná kľúčová služba vie prečo potrebuje dobré stroje - Aby aj naši zákazníci mali prístup ku kvalitnej technológii, zaradili sme pre nich do ponuky niekoľko kvalitných strojov na spracovanie surových kľúčov od popredného výrobcu kľúčov a strojov na výrobu kľúčov.
 • DEVENTER – Tesnenia do drevených okien a dverí

  Trieda tesnení SP z TERMOPLASTICKÉHO ELASTOMERU má vysoké tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký tolerančný rozsah a ochranu proti dilatácii. Je známa svojimi vynikajúcimi mechanickými a zvukoizolačnými vlastnosťami.