Top riešenia

 • Zowo-plast® - 1K-PUR náterový systém na vodnej báze

  Absolútna paleta farieb pre PVC prvky - Slnečné a svetlé miestnosti sú výrazom štýlu modernej architektúry. Veľké plochy okien otvárajú priestor - výhľad do prírody spája interiér a exteriér. Rastúci význam tepelnej a zvukovej izolácie už dlho robí z okien a dverí z PVC alternatívu nenáročnú na údržbu.
 • Systém pre posuvné okenice GEZE Perlan KS

  Perlan KS, vychádza z osvedčeného systému posuvného kovania. Je to vysoko odolný variant výrobku pre krídla do 140 kg, ktorý spĺňa najvyššiu normu ochrany proti korózii – triedu 4 podľa DIN EN 1670. GEZE tak ponúka kvalitný výrobok aj pre vonkajší priestor, ktorý je možné bez obáv použiť v extrémnych okolitých podmienkach ako napr. prímorské ovzdušie alebo chemické zaťaženie.
 • JMA stroje na výrobu kľúčov pre kľúčové služby

  Kvalitná kľúčová služba vie prečo potrebuje dobré stroje - Aby aj naši zákazníci mali prístup ku kvalitnej technológii, zaradili sme pre nich do ponuky niekoľko kvalitných strojov na spracovanie surových kľúčov od popredného výrobcu kľúčov a strojov na výrobu kľúčov.
 • DEVENTER – Tesnenia do drevených okien a dverí

  Trieda tesnení SP z TERMOPLASTICKÉHO ELASTOMERU má vysoké tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký tolerančný rozsah a ochranu proti dilatácii. Je známa svojimi vynikajúcimi mechanickými a zvukoizolačnými vlastnosťami.
 • TEKNOS – Hrubovrstvové lazúry - GORI Industry

  Ak sme doteraz tvrdili, že bezfarebná povrchová úprava okien v exteriéri nie je možná, dnes to už netvrdíme. Exkluzívny výrobok – hrubovrstvová lazúra GORI Industry 666 dnes pri štandardnej záruke umožňuje vyriešiť aj túto, donedávna neriešiteľnú požiadavku. Ak Vaše predstavy o farbe drevených okien pokračujú ďalej, výrobky GORI Industry 660 ich určite splnia.