TITAN AF okenné kovanie

Revolučný systém kovania


Opäť prinášame našim zákazníkom kvalitné a osvedčené riešenie v oblasti okennej techniky, od apríla 2011 sme rozšírili ponuku o okenné kovanie TITAN AF od popredného výrobcu kovania SIEGENIA-AUBI.

Kovanie TITAN AF je novým členom rodiny kovania TITAN. Z pohľadu zákazníkov, ktorí mali tú možnosť kovanie TITAN AF testovať, prináša jednoznačný pokrok. Tomto názore sa všetci zhodujú: okrem atraktívneho dizajnu a technických výhod pre konečného spotrebiteľa, poskytuje aj podstatné úspory nákladov a času pri výrobe okien.

Toto TITAN AF bol predstavený na výstave Fensterbau 2010 v Nemeckom Norimbergu, kde ho predstavila firma SIEGENIA-AUBI ako úplnú novinku.
Množstvo nových technológií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu sú doménou inovačného systému kovania TITAN AF.
Premyslené detaily kovania umožňujú bezpečné uchytenie okna v sklopenej polohe aj v prievane, tlmia náraz pri otváraní do sklopenej polohy, bránia chybnej manipulácii, zaručujú menej namáhavé, trvalé a ľahké ovládanie. Aj široké okná je možné vďaka kovaniu TITAN AF bezpečne otvárať a zatvárať. V 3. triede odolnosti voči vlámaniu umožňuje vyhotovenie okien všetkých rozmerov.

V prípade záujmu o kovanie TITAN AF kontaktujte svojho HASTA technicko-obchodného pracovníka alebo naše zákazkové oddelenie.