Okenná technika

 • Okenný vetrací systém Siegenia AEROMAT mini

  Aeromat mini je pasívny vetrák, ktorý pracuje na princípe vyrovnávania rozdielu tlaku medzi vnútorným a vonkajším tlakom. Integrovaná membrána sa automaticky uzatvára pri nárazovom vetre a zabraňuje vzniku prievanu.
 • Systém pre posuvné okenice GEZE Perlan KS

  Perlan KS, vychádza z osvedčeného systému posuvného kovania. Je to vysoko odolný variant výrobku pre krídla do 140 kg, ktorý spĺňa najvyššiu normu ochrany proti korózii – triedu 4 podľa DIN EN 1670. GEZE tak ponúka kvalitný výrobok aj pre vonkajší priestor, ktorý je možné bez obáv použiť v extrémnych okolitých podmienkach ako napr. prímorské ovzdušie alebo chemické zaťaženie.
 • HOPPE SecuSignal – systém kontroly okien

  Systém HOPPE SecuSignal slúži na rýchlu kontrolu stavu okien v miestnosti – otvorené, sklopené, zatvorené, ktorý signalizuje prijímač SecuSignal. Systém SecuSignal sa skladá z minimálna jednej okennej kľučky SecuSignal s vysielačom a z prijímača SecuSignal. Samozrejme poskytuje HOPPE – ako na všetky svoje dverové a okenné kovania – aj na tento značkový výrobok 10 ročnú záruku funkčnosti.
 • GEZE E212 – lineárny elektrický pohon

  Lineárny elektrický pohon GEZE E212 sa dá použiť v kombinácii s pákovými nožnicami OL90 alebo OL100 Montovať sa dajú v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Jednoduchá montáž a skryté ukotvenie do rámu okna sú spolu so subtilnou konštrukciou výhodami tohto elektrického pohonu. Jeden pohon môže ovládať viac nožníc, je vhodný aj pre veľké a ťažké krídla alebo všade tam, kde je manuálne ovládanie nekomfortné alebo nemožné. Kryt pohonu sa dá lakovať.
 • GUTMANN – hliníková kapotáž

  Drevené okná s hliníkovým obkladom je nový inovačný produkt. Toto rozviazanie spája klasickú krásu dreva a moderný nádych s extravaganciou, ktorú dodáva hliníkový obklad. Okná a balkónové dvere s hliníkovým obkladom sú vhodné pre klientov, ktorí oceňujú hodnotu modernej architektúry a tradičný vzhľad dreva. Na svoje si prídu aj tí, ktorí sa obávajú pravidelnej údržby drevených okien.