CDVI SUBLIM - prístupová klávesnica v exluzívnom designe

 

Autonómna prístupová klávesnica CDVI SUBLIM predstavuje exkluzivnú kombináciu špičkového designu a vysokej technickej funkcionality.

Bez mechanických tlačidiel a vodičov medzi číslicami je klávesnica schopná presne rozoznať ľahké dotyky na priehľadnej polykarbonátovej ploche a umožniť tak vstup až cez dve prístu-pové miesta na základe detekovania prístupových kódov.

Je tak ideálnym riešením všade tam, kde sú na design a estetickú hodnotu technického riešenia kladené mimoriadne vysoké nároky s dodržaním bezpečnostných parametrov.

 

   
   

Farebné prevedenia

Dotyková plocha je vyrobená z priehľadného odolného polykarbonátu s číslicami vygravírovanými pomocou laseru. Celé telo dotykovej plochy je podsvietené jednou z dvoch farieb – v kľudovom režime modrou, pri zopnutí relé vstupov zelenou.

 

   
   

 

Aj bez LED technológie je klávesnica schopná vizuálne príťažlivým spôsobom indikovať aktuálny stav.

 

Technický popis:

Klávesnica využíva pre ovládanie prístupového miesta oddelený kontrolér, ktorý je možné instalovať na zabezpečenú stranu dverí. Aj napriek tomu, že je Sublim primárne designovým riešením, nemusíte vďaka oddelenému kontroléru znižovať svoje bezpečnostné nároky. A ak by jedno relé nestačilo, je kontrolér osadený hneď dvojicou relé výstupov. Celá pamäť 100 prístu-pových kódov je rozdelená do dvoch skupin – jedna skupina kódov spína prvé relé, druhá skupina potom druhé relé. Naviac môže mať každé relé nastavenú inú dobu zopnutia. Poprípade môže jedno relé pracovať v bežnom pulznom režime, a súčasne druhé relé sa bude zadaním platného kódu prepínať vždy do opačného stavu.

 

Možnosti použitia:

Uplatnenie má Sublim všade tam, kde je kladený dôraz na vysokú estetickú hodnotu bezpečnostných prvkov. Či potrebujete ovládať len jednoduchý prístupový bod, alebo hneď dvojicu dverí z rovnakého miesta, môže byť Sublim elegantným riešením.

 

Informačný technický výkres/rozmery:

Rozmer: 205 × 175 × 63 mm (V׊×H)
Napájanie: 12 ÷ 24 VSTR nalebo 12 ÷ 48 VSS / 200 mA
plocha klávesnica z priehľadného polykarbonátu, vygravírované číslice,
farebné podsvietenie (modrá/zelená)
Materiál tela: leštená nerezová oceľ
Počet prístupových kódov: 100 (rozdelených do dvoch skupín)
Dĺžka prístupových kódov: 4 až 5 znakov
Počet výstupov: 2
Prostredie použitia: interiér
Rozsah pracovních teplôt: 15 ÷ 35°C