Dverová technika

 • Posuvný systém DECENTIS s tlmičom DISoft

  Posuvný systém DECENTIS spája komfort a bezpečnosť posuvných dverí s tlmením zaťahovania DISoft. Narážanie krídla dverí na rám Vás už nebude otravovať.
 • Bonaiti - Magnetický zámok B-FOUR

  Magnetický zámok s jazýčkom zapadajúcim do vycentrovaného protikusu. Spája plynulosť a tichú prevádzku hi-tech prevedenia a užívateľsky príjemnej kombinácie.
 • DEVENTER – Tesnenia do drevených okien a dverí

  Trieda tesnení SP z TERMOPLASTICKÉHO ELASTOMERU má vysoké tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký tolerančný rozsah a ochranu proti dilatácii. Je známa svojimi vynikajúcimi mechanickými a zvukoizolačnými vlastnosťami.
 • Kovanie pre sklenené steny a dvere

  Systémy kovania pre sklenené bezrámové steny a dvere predstavuje komplexný program pre realizáciu najrôznejších požiadaviek na dizajn a funkčnosť priestorov. iroký sortiment prvkov (závesy dverí, spojovacie prvky pevných skiel, rohové spojky, dverové lišty, zámky, kľučky, madlá, podlahové samozatvárače, atď.) umožňujú vytvorenie rôznych pôdorysných a priestorových tvarov sklenených stien, deliacich priečok a dverí.
 • Posuvný systém GEZE - Perlan 140 SoftStop

  Posuvný systém GEZE Perlan 140 perfektne spája komfort a bezpečnosť posuvných dverí s tlmením zaťahovania SoftStop. Nekontrolované narážanie na rám alebo nárazník už patrí minulosti.